راستش تا همین دیروز هیچ تمایلی به نوشتن این چالش نداشتم؛ ولی وقتی با این مشکل مواجه شدم که دلم می‌خواست پست بذارم اما موضوعی نداشتم، شروع کردم به جواب دادن و باید بگم پسرررر! خوش گذشت! =))))

شروع چالش از |اینجا|

1. راست دستین یا چپ دست؟ 

چپ دست نیستم؛ ولی چپ دستا رو دوست دارم. (چپ دست مذکور، خردادی هم باشه که دیگه هیچی اصن :دی.)

2. نقاشی‌تون در چه حده؟

خدا رو شکر جوری هست که شرمنده‌ی زن و بچه نشم :)

3. اسمتونو دوست دارین؟

نه تنها خود اسمم، بلکه تمام مخففایی رو هم که بقیه به کار می‌برن، دوست دارم! :))

4. شیرینی یا فست‌فود؟

تا آخر گوش بدید تا جواب رو به طور جامع و کامل دریافت کنید :)

5. دوست دارین که قد همسر آینده‌تون تقریبا چند سانت باشه؟ (سانت بگینااا)

ادامه تحصیل :)))

ولی حالا درسم که تموم شد، جدی فکر نمی‌کنم اهمیت چندانی داشته باشه. حالا اگه خیلی اصرار می‌کنین همین که از خودم بلندتر باشه کافیه :دی.

6. عمو یا دایی؟

وژدانا جفتش.

7. عمه یا خاله؟

مجددا وژدانا جفتش.

8. عدد مورد علاقه‌تون؟

عددی رو به تنهایی‌ دوست ندارم؛ اما بنده‌ی اعداد می‌شم زمانی که با چینش خاصی کنار هم قرار می‌گیرن. مثل ساعتای رند، برابر شدن تعداد لایکا و کامنتا و هزاران هزار نمونه و مثال دیگر. 

9. اولین وبی که زدین رو حذف کردین؟

اولین وبلاگم برمی‌گرده به ۸-۹ سال پیش و یادم نمی‌آد اصلا درمورد چی بوده و چه بلایی سرش اومده. طفلی. کاش حذفش کرده باشم. یه وبلاگ متروکه بیش از حد دلگیره!

10. با کی بیشتر از همه صمیمی‌ای تو بیان؟

تقریبا می‌شه گفت ارتباطم با تمام بیانی‌هایی که می‌خونمشون و می‌‌خوننم، در یه حده. اگه بخوایم بلاگفاها رو بریزیم تو بیان‌ها، با لعیا و فاطمه صمیمی‌ترم که البته الان هیچ‌کدومشون وب نمی‌نویسن. 

11. بابا و مامانتون تو بیان کیه؟

:))))))

12. رو جنس مخالف کراشی؟

انقدر جواب همه به این سوال منفی بوده که دلم می‌خواست بگم آره» تا لااقل یه تفاوت ایجاد کرده باشم :))))) ولی خب منم نه :))))

13. مترو یا قطار؟

تجربه‌ی هیچ‌کدوم رو ندارم ولی از اونجایی که شلوغیای وحشتناکو به شدت می‌پسندم، فک کنم از چند دقیقه توی مترو بودن بیشتر از چند ساعت سفر با قطار لذت ببرم :دی. 

14. بنظرت شادی یعنی چی؟

بستنی شکلاتی

15. سه تا از صفاتت؟

سیصدتا صفت تو نرگس که بود و چه کرد» نوشتم، خودتون سه تاشو سوا کنید دیگه وژدانا :))

عا همین الان یادم اومد امروز یه پیام با این محتوا از دوستم دریافت کردم:

خر اسب آبی شتر وحشی گوزن کوهستانی جلبک قرمز هیدر گیاهخوار مرغابی اقیانوسی»

اینام صفت محسوب می‌شن دیگه؟ :))) (البته بعضیاشو پاک کردم :| :دی.)

16. اگه می‌تونستی هویتت رو عوض کنی، دوست داشتی جای کی باشی؟

خیلی به این سوال فکر کردم. فرد خاصی توی ذهنم نیومد. ترجیح می‌دم هویتمو عوض نکنم، در عوض یه سری از اخلاق و رفتارای خودمو تغییر بدم.

17. الان از چی ناراحتی یا چی اذیتت می‌کنه؟

همین الان الان مژه‌های چشم چپم دارن با هم کشتی می‌گیرن و نصفشون برگشتن تو چشمم و خیلی اذیتم می‌کنن :/

. به چی اعتیاد داری؟

ناخن‌گیر - نشستن رو بخاری - زل زدن به دیوار - هندزفری (حتی اگه هیچی ازش پخش نشه هم توی گوشمه و سیمش توی دهنم :| ) - و خیلی چیزای دیگه :/

19. اگه می‌تونستی یه جمله بگی که کل دنیا بشنوه، چی می‌گفتی؟

سه ساعته دارم به این سوال فکر می‌کنم و اجازه بدین این یکی بدون جواب بمونه :/

20. پنج‌تا چیز که خوشحالت می‌کنه؟

هدیه دادن و غافلگیر کردن بقیه.

انواع و اقسام خوراکی‌هایی که انقدر گفتم شما بهتر از خودم می‌دونین.

وقت گذروندن با بچه‌ها (که اینم از پست قبل مشخص بود دیگه :/ )

هرگونه جشن و دورهمی از عروسی و تولد گرفته تا مهمونیای کوچیک خانوادگی

کلاس شیمی به شرطی که میکروفونم چند بار روشن شه و سوال حل کنم و دبیر شیمیم تشویقم کنه :دی. 

21. اگه می‌تونستی به عقب برگردی، چه نصیحتی به خودت می‌کردی؟

یه سری کارا رو انجام بده و یه سری رو نه (بذارین این یه سری»ها بین خودم و نرگس بمونه :دی) تا بیشتر از این توی باتلاقی که خودت درست کردی دست‌وپا نزنی.

وقتی مامانت بهت گفت حواستون باشه» انقدر با قاطعیت نگو نگران نباش! حواسمون هست». بعدا یه سری اتفاقا می‌افته که می‌فهمی هر چقدرم سعی کردین حواستونو جمع کنین، بازم گندش دراومده اونم از جایی که اصلا احتمالشو نمی‌دادین.

برو سراغ جانی دپ و بهش بگو با اون زنه ازدواج نکنه.

22. چه عادتا / رفتارایی دارین که باعث آزار بقیه‌ست؟

خانواده که از لجبازیم، زود گریه کردنم، نشستنم رو بخاری و مصائب خوابیدنم شاکین :| بقیه‌ی بقیه رو واقعا چیزی به ذهنم نمی‌رسه. کاش می‌رفتم از دوستام می‌پرسیدم :/

23. صبحا اگه مامانت / بابات بیدارت کنه، چجوری این کار رو انجام می‌ده؟

بذارین نگم :))))

مامان و بابا که سهله، بعضی وقتا انقدر کار بیخ پیدا می‌کنه که خواهرمم دست به کار می‌شه :))) اولش با نرگس جان، نرگس جان» شروع می‌شه و روشن کردن لامپ و برداشتن پتو و ت دادن و اینام که جزء بدیهیاته :)) زیاد کردن صدای تلویزیون، روشن کردن جارو برقی توی اتاق، کنار تخت من با تلفن حرف زدن و آهنگ گذاشتن هم که دیگه عادی شده :)) تهدید و اینا هم که گفتن نداره :دی. 

لازمه بگم باز با وجود همه‌ی اینا من از خواب بیدار نمی‌شم یا خودتون می‌دونید دیگه؟

24. کراشاتون تو مدرسه؟ (با ذکر جزئیات)

کراش مگه همون نیست که یکیو پنهانی دوست داشته باشی؟ :)) اصولا مگه نباید درمورد جنس مخالف باشه؟ :)) نکنه شما مدارستون مختلطه، من خبر ندارم؟

25. تا حالا شده به یکی اشتباهی پیام بدین و دردسر بشه؟

یادم نمی‌آد. اگرم شده باشه، بعدش دردسر نشده.  

به قول عینک، اینکه عمدا یه پیام رو بفرستم و بگم ببخشید حواسم نبود اشتباه اومد» بیشتر پیش اومده :))))

26. یه جمله‌ی تاثیرگذار برای مخ‌زنی؟

اگه کسی بخواد مخ منو بزنه، یا من بخوام مخ کسی رو بزنم؟ (خوشم نمی‌آد از اصطلاح مخ زدن :/ ) اگه منظور دومیه که ما بدون نیاز به حرف خاصی، مخ می‌زنیم :))) ارواح حدم نیستین در جدم و اینا. ایموجی عینک دودی. 

27. چه فرقی بین شما تو فضای مجازی با اونی که تو واقعیت هستین وجود داره؟

هر چی فکر می‌کنم تفاوت خاصی پیدا نمی‌کنم؛ ولی خب یه سری چیزا که اینجا راجع بشون حرف می‌زنم رو توی دنیای واقعی نمی‌گم و برعکس.

28. یه دروغی که اینجا به ما گفتین؟

من باادبم.»

29. تو بیان چندتا اکانت دارین؟

از قدیم گفتن خدا یکی، زن یکی، اکانت یکی. 

30. اولین دوستتون تو بیان؟

نمی‌دونم منظور از اولین دوست» توی این سوال چیه؛

ولی خب اصلا به واسطه‌ی نسترن و Jesse Blueman  با بیان آشنا شدم و از زمانی که بلاگفا بودن، می‌خوندمشون. 

31. چندبار تو وبتون چس‌ناله گذاشتین؟

این دیگه پرسیدن نداره وژدانا :)) تا دلتون بخواد با روشای مستقیم و غیرمستقیم، بدون محدودیت‌ زمانی ولی بیشتر از ساعت دوازده شب به بعد :))) که البته خیلیاشون پیش‌نویس شدن.

با نوشتن این پست متوجه شدم که فونت ساحل وقتی بولده چقدررررررر زیباتر می‌شه :))) اینم از نتیجه‌ی اخلاقیمون ^-^

مادر پادشاه که بود و چه کرد؟

نرگس هم پاسخ می‌دهد و فلان و اینا.

به مهدکودک خاله نرگس خوش آمدید!

رو ,یه ,تو ,اگه ,ولی ,هم ,یه سری ,این سوال ,بیشتر از ,به این ,دی  

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

منومنوسه آموزشگاه زبان انگلیسی آرموت تشک آنلاین ejarekhodro aryatehran فروش انواع لوازم آرایشی شرکت مهندسین مشاور خاوران کاوش زاهد ⋆ÆSPA QUEENS⋆ بنولوژی arghavan00